Relaxačno-liečebné centrum

Kde nás nájdete?

Cestička k Vodnárovi je pomerne jednoduchá. Treba sa dostať do Prievozu na Mierovú ulicu č. 116.

Ako sa k nám dostanete autom

Vchod k vodnárovi Ak pôjdete smerom z mesta, tak prejdete po Mierovej ulici až na svetelnú križovatku ulíc Mierová – Kaštieľska (po pravej strane bude na rohu Tatra banka). Za križovatkou pôjdete asi 250 metrov. Po pravej strane skončí 8-poschodový obytný dom, ktorého posledný vchod má číslo 50, nenechajte sa pomýliť, hneď nasledujúci dom má číslo 116. Je okrovo-žltý štvorposchodový bytový dom s novou fasádou, orientovaný kolmo na Mierovú ulicu. Na jeho najvzdialenejšom konci (od Mierovej ulice) na prízemí je nebytový priestor s vlastným vchodom a nápisom na dverách: U Vodnára.

Vchod k vodnárovi Parkovať sa dá priamo pred vchodom alebo sa dá dom obísť a nájsť parkovanie inde. Prípadne zabočiť do jednosmernej uličky, ktorá je tesne za spomínaným 8-poschodovým obytným domom. Malé parkovisko je aj na druhej strane Mierovej ulice.

Kliknite na mapku vpravo, na obrázku je znázornený príjazd aj miesto na parkovanie.

Ako sa k nám dostanete MHD

Ak pôjdete MHD, tak je viacero možností:

  • ...až narazíte na starší, žltý štvorposchodový obytný dom... Trolejbus č. 212 smer Cintorín Ružinov: Vystúpite na zástavke Kaštieľska a pokračujete v smere jazdy trolejbusu asi 200 metrov. Keď skončí po vašej pravej strane 8-poschodový obytný dom, ktorého posledný vchod má číslo 50 (nenechajte sa pomýliť, že my sme č. 116), uvidíte hneď nasledujúci dom, okrovo - žltý štvorposchodový, orientovaný kolmo na Mierovú ulicu. Na jeho najvzdialenejšom konci (od Mierovej ulice) na prízemí je nebytový priestor s vlastným vchodom a nápisom na dverách: U Vodnára.
  • ...kým neuvidíte po vašej pravej strane na vedľajšej ulici (Mierovej) starší, žltý štvorposchodový obytný dom... Trolejbus č. 201, 202 smer Čiližská: Vystúpite na zástavke Gagarinova – Radio Europa 2. Budete pokračovať popri ceste v smere jazdy trolejbusu asi 150 metrov takmer k svetelnej križovatke, kým neuvidíte po vašej pravej strane na vedľajšej ulici (Mierovej) okrovo - žltý štvorposchodový obytný dom. K nemu sa treba dostať a na jeho najvzdialenejšom konci (od Mierovej ulice) na prízemí je nebytový priestor s vlastným vchodom a sympatickým nápisom na dverách: U Vodnára.
  • ...pôjdete jednosmernou cestou lemovanou parkujúcimi autami... Autobus č. 66 smer Domkárska: Vystúpite na zástavke Mierová. Prejdete na druhú stranu cesty a pôjdete jednosmernou cestou (v protismere) lemovanou parkujúcimi autami, alebo po chodníku pri obytnom dome, pretože v diaľke asi 250 metrov uvidíte nízky, štvorposchodový, okrovo - žltý obytný dom. Tam sa treba dostať. Pod kopčekom je na prízemí nebytový priestor s vlastným vchodom a nápisom na dverách: U Vodnára.

Mapa


na väčšej mape